Siid padjapüür 50x60 cm kuldne

Padjapüür 50x60 cm
Padjapüür 50x60 cm 1tk.

100% naturaalsest Mulberry siidist padjapüür.
Kanga tihedus 19 Momme

Siidil magamine on luksus. Ükski kangas maa peal pole võrreldav siidi välimuse, mugavuse ja meeldiva tundega. Naturaalsest siidist linad ja padjapüürid on kasulikud nahale, juustele ja tervisele. Siidist voodipesu annab mõistele „iluuni“ täiesti uue tähenduse:

- siid aitab reguleerida kehatemperatuuri, hoides suvel keha jahedana, samas külma ilmaga tekitades õhukese isolatsioonikihi, mis hoiab sooja. See on ideaalne kangas aastaringseks mugavuseks.

--siid on hüpoallergeenne ja ei ärrita. See on õrn isegi kõige tundlikumale või aknele kalduvale nahale. Siid on ka loomulikult vastupidav hallituse, tolmu ja lestade vastu.

- siid on kasulik juustele. Kui ärkate puntraid täis peaga, on selle põhjuseks tõenäoliselt puuvillase padjapüüri hõõrdumine. Siidist padjapüürid lasevad teie juustel libiseda üle oma pinna olenemata sellest, kui palju te magades vähkrete. Siid kaitseb ka hapraid juukseid murdumise eest.

- siid aitab magades teie juustel ja nahka säilitada niiskust, sest erinevalt puuvillast ei ima valgupõhine siid nii palju niiskust.

- siid vähendab unekordse. Puuvillased padjapüürid tõmbavad õrna näonahka, tekitades nahale kortse. Siidiga on sellist hõõrdumist olulisel vähem ning seetõttu unekortsude teke minimeeritud.

Hooldus:
image image image
TELLI
Postitasu al € 0.00


Seotud tooted

Täname, et olete valinud e-tekstiili e-poe

Meil on hea meel, et olete valinud meie kodutekstiili e-poe, aitame teil muuta oma kodu just selliseks nagu te unistate. Tehke oma kodu soojaks, ilusaks ja mugavaks.

 

Telli meie uudiskiri: