Ostuinfo

 

I. Tere tulemast e-tekstiil internetipoodi!

E-tekstiil internetipood pakub mugavat võimalust osta või tellida kõiki kodutekstiili tooteid otse internetist. Samas on alati võimalus internetis toode välja valida ja tulla kohale meie esinduskauplusesse Paldiski mnt 29, Tallinn.

 

II. E-tekstiil internetipoest kaupade leidmine ja valimine.

E-tekstiil internetipoes ei ole vaja ostude tegemiseks ennast registreerida, siiski soovitame soodustuste ja uute pakkumiste saamiseks seda teha. Tootekataloogi leiate lehekülje vasakust servast, valides peateema avaneb selle all teile toodete alamgrupid ja seejärel tooted. Kõige kiirem ja lihtsam on kindla kauba leidmiseks sisestada toote nimi otsingusse ja teile kuvatakse kõik selle nimega kaubad.
Toote lehel näete tootest pilte, infot ja hinda eurodes (hinnad sisaldavad käibemaksu). Ostu tegemiseks valige kogus ja vajutage nuppu TELLI. Toode lisatakse ostukorvi, kui te rohkem tooteid valida ei soovi saate oma ostukorvi sisu näha klikkides lehekülje ülemises paremas nurgas OSTUKORV nupul.

 

III. Ostukorv

Klikkides lingile “OSTUKORV” näete kaupade nimekirja, mis on Teie poolt valitud, kuid ei ole veel tellimuseks vormistatud. Ostukorvis näete kaupade nimetusi, iga kauba hinda ja ostukorvi koguhinda. Ostukorvis olevate kaupade koguseid saab muuta. Parandatud andmed tuleb uuendada vajutades hiireklahviga Ostukorvi ikoonile.

 

IV. Tellimuse vormistamine ja tasumine

Ostukorvi tellimuse vormistamiseks vajutage nuppu „Vormista tellimus“ ja täitke kõik küsitud andmed. Pärast tellimuse kinnitamist saadetakse teie e-postile tellimuse kinnitus-arve.
Kaupade eest maksmiseks on 3 võimalist: 1)pangalingi kaudu (Swedbank ja SEB) 2) arvega 3) krediitkaardiga (PayPal)

1)Pangalingiga makstes vajutage endale sobiva panga lingil (Swedbank või SEB). Te peate oma panga kontole sisselogima ning makse sooritama. Pärast makse sooritamist vajutage pangakontol olles kindlasti nupule "tagasi kaupmehe juurde".

2) Arvega maksmisel tehke valik lahtrisse „Arvega“ , tellimuse kinnitamise järel saate arvet näha ja välja printida. Kinnitus-Arve saadetakse ka teie e-posti aadressile, kus saate seda näha või edastada oma raamatupidajale.

3) Krediitkaardiga maksmiseks tuleb valida makseviiside alt krediitkaart.

 

V. Tellitud kauba lähetamine

 

Kliendi esitatud tellimus kinnitatakse e-tekstiili poolt 24 tunni jooksul alates tellimuse esitamisest ning ostuhinna täielikust tasumisest. Vastavasisuline teade saadetakse kliendi e-postile, mille klient ostu sooritamisel e-tekstiili e-poes registreeris. Juhul, kui kliendi tellimust ei õnnestu täita, teavitatakse klienti sellest eelnimetatud aja jooksul ning tagastatakse tasutud ostuhind 2 pangapäeva jooksul.

Tellitud kaup lähetatakse e-tekstiili poolt teele Eesti Posti või SmartPost kullerite vahendusel hiljemalt 48 tunni jooksul alates kogu kauba ostuhinna (s.h. kohaletoimetamistasu) laekumisest e-tekstiili arvelduskontole, v.a. juhul, kui konkreetse toote juures on märge, et selle lähetamise ja / või kohaletoimetamise aeg erineb käesolevates üldtingimustest fikseeritust.

Kaup toimetatakse kliendi poolt tellimuse vormistamisel viidatud kullerfirma pakiautomaati, kust klient saab tellitud kauba kätte kas e-postiga ja/või sms-na saadud turvakoodi sisestamisel.

Kliendi poolt tellitud kaup jõuab valitud sihtkohta 7 tööpäeva jooksul alates kogu kauba maksumuse laekumisest e-tekstiili kontole v.a. juhul, kui konkreetse toote juures on märge, et selle lähetamise ja / või kohaletoimetamise aeg erineb käesolevates üldtingimustest fikseeritust.

 

Pakiautomaadi turvakood hoidke alles, kuni 14-päevane tagastusõiguse periood on möödunud – kauba saate vajadusel tagastada kasutades sama pakiautomaatd turvakoodi.

 

Palume tähele panna, et ülalnimetatud kohaletoimetamistähtajad on indikatiivsed ning võivad sõltuda asjaoludest, mis ei ole e-tekstiili määratleda! e-tekstiil ei vastuta hilinemiste eest ülalviidatud kohaletoimetamistähtaegades, mis on tingitud kohaletoimetamist korraldava ettevõtte protsessidest või muudest kolmandatest osapooltest sõltuvatest asjaoludest.

 

VI. Tellitud kauba kättesaamine

Kauba kättesaamiseks on järgnevad võimalused:

  1. Postipakk. Kaup saadetakse Teie elukoha järgsesse postkontorisse. Ostja teeb enne paki väljasaatmist ettemaksu. Teie paki transporditasu on 3,90 EUR (lisatakse Teie tellimuse kogusummale). Postkontor saadab Teile esmalt postipaki teate ning siis saate kaubale postkontorisse järgi minna. Teie pakki hoitakse postkontoris maksimaalselt 10 päeva alates Teile saadetud esimesest postiteatise saatmisest. Kui Te 10 päeva jooksul ei ole pakile järgi läinud, saadetakse pakk tagasi meie firmale ning see ei kuulu enam Teile edastamiseks. Sellisel juhul kannab ostja tagastamise tavalised kulud kuni summa ulatuses, mis vastab 10 eurole, välja arvatud juhul, kui üleantud asi või osutatud teenus ei vasta tellitule.
  2. Kullerteenus. Kauba toob Teile sobivale aadressile (kodu, töö vms) kohale kullerettevõte. Ostja teeb enne paki väljasaatmist ettemaksu.
    Teie paki transporditasu on 6,95 EUR (lisatakse Teie tellimuse kogusummale). Kauba toob Teile sobivale aadressile (kodu, töö vm) kohale kuller. Kuller võtab Teiega eelnevalt telefonitsi ühendust ning lepite kokku kella-aja, millal ta võib Teile paki kohale tuua. Kullerteenuse korral võib paki üle anda ka Teie kolleegidele, pereliikmetele (välja arvatud lapsed alla 16 eluaasta). Kui aga kokku lepitud kella-ajal kedagi kohal ei olnud, siis jätab kuller Teile postkasti teate ning peate pakile ise postkontorisse järele minema. Kui Te ei ole pakile 7 päeva jooksul järele läinud, lisandub iga päeva eest, mil Teie kaup postkontoris seisab lisatasu paki hoiustamise eest.
  3. Tulete ise kaubale järele
    Tellite kauba, tasute läbi valitud makseviisi ning tulete alates järgmisest tööpäevast ise kaubale järgi aadressile Paldiski mnt 29, Tallinn. Sellisel juhul ei lisandu transporditasu. Kaupa hoitakse nimetatud aadressil teile 5 tööpäeva. Kui te selle aja jooksul ei ole kaubale järgi tulnud, siis teie tellimus tühistatakse.
  4. Pakiautomaadi teenus. Kaup saadetakse Teie poolt valitud pakiautomaati.
    Pakiautomaati kauba tellimise transporditasu kuvatakse ostukorvi menüüs vastava teenusepakkuja nime järgi.

 

VII. Kaupade tagastamine, lepingust taganemine, pretensioonide esitamine.

Kauba tagastamisõigus on 14 päeva alates kauba kätte saamisest. Kaup peab olema originaalpakendis lisatud ostuarvega ja kõigi markeeringutega. Kaup ei tohi olla kasutatud. Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest müüjale. Tarbija kohustub kandma kauba tagastuskulud kuni 10 Euro ulatuses, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud tarbija tellimusele. Juhul, kui peale tagastamist ilmneb, et tagastus ei vasta ostulepingus toodud tingimustele, siis raha ei tagastata.

Kauba tagastamisel lisage vabas vormis tagastamise AKT, kus kirjas arve number, soovituslikult tagastamise põhjus, arveldusarve number ja saaja, kelle kontole tagastus tehakse!

Tagastamisele ei kuulu spetsiaalselt kliendile tellitud tooted (n: erimõõtude järgi valmistatud tooted.).

 

Pretensioonide esitamise õigus asja või asjade kohta vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.

 

Võtke alati meiega ühendust, kui teil on tellitud kaupadega tekkinud probleeme, proovime kõigele vaatamata leida sobiva lahenduse teile.

 

VIII. Privaatsus

Anrek OÜ ei avalda ega edasta registreerimisel ja kauba tellimisel sisestatud andmeid kolmandatele isikutele v.a. juhul, kui seda kohustab seadus. Kui klient soovib kauba tellida posti või kulleriga, siis edastatakse vastava teenuse osutajale kliendi nimi ja aadress, kullerpakkide puhul lisaks telefoninumber ja/või e-mail. Kui klient soovib saada e-tekstiil pakkumisi, siis edastatakse vastava teenuse osutajale kliendi nimi ja aadress.

 

IX. Ostu-Müügileping

Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Tellija poolt.
Ostu sooritamise ja arve tasumisega kinnitab Ostja, et on tutvunud tellimustingimustega!

Täname, et olete valinud e-tekstiili e-poe

Meil on hea meel, et olete valinud meie kodutekstiili e-poe, aitame teil muuta oma kodu just selliseks nagu te unistate. Tehke oma kodu soojaks, ilusaks ja mugavaks.

 

Telli meie uudiskiri: